Sprzątanie osiedli i apartamentów

Sprzątanie osiedli i apartamentów

Firma usługowa „Antares” to od samego początku jej istnienia połączenie sił specjalistów z branży utrzymania czystości. Posiadając ogromną wiedzę i rozległe doświadczenie w komercyjnym sprzątaniu, możemy zagwarantować solidną odpowiedź na każdą rynkową potrzebę.

Ramka Ramka Idź dalej

Kompleksowe sprzątanie łazienek

Łazienki to pomieszczenia, które w najszybszym czasie mogą zostać doprowadzone do stanu wyjątkowego nieporządku. Wilgoć sprzyja rozwojowi bakterii i grzybów, nie wspominając o obecności wirusów mogących łatwo spotęgować przypadkowe złapane drobnoustroje. Doprowadzenie łazienek do stano absolutnej higieny przy hipoalergiczności to kwestia, z którą wiele pozostałych firm sprzątających na terenie Warszawy i okolic nie może sobie poradzić.

Nasza doświadczona kadra potrafi poradzić sobie z każdym zabrudzeniem w łazienkach. Przy użyciu odpowiednich środków chemicznych jesteśmy w stanie zapewnić czystość w każdej łazience na terenie Warszawy i okolic. Nasz dzienny serwis sprzątający wykonując swoje czynności związane z kompleksowym sprzątaniem mieszkań ( m.in. pranie wykładzin) doskonale zadba o pomieszczenie, które zawsze powinno lśnić czystością.  

Antares