Sprzątanie obiektów handlowych

Sprzątanie obiektów handlowych

Firma usługowa „Antares” to od samego początku jej istnienia połączenie sił specjalistów z branży utrzymania czystości. Posiadając ogromną wiedzę i rozległe doświadczenie w komercyjnym sprzątaniu, możemy zagwarantować solidną odpowiedź na każdą rynkową potrzebę.

Ramka Ramka Idź dalej

Zabezpieczenie podłóg powłokami akrylowymi

Zabezpieczenie podłóg powłokami akrylowymi ma wiele zalet. Najczęściej rozpowszechnioną jest ochrona przed zdzieraniem i zarysowaniami. Dodatkowo, nadmienia się uwydatnienie kolorów posadzek oraz nadanie im połysku, jednak zasadniczo najważniejszą cechą akrylowych powłok jest to, że dzięki użyciu najwyższej jakości polimerów zdobywają one właściwości antypoślizgowe. Zwiększa to bezpieczeństwo, co ma duże znaczenie w przypadku podłóg znajdujących się w miejscach użyteczności publicznej, takich jak placówki opieki medycznej czy obiekty handlowe.

Od lat posiadamy doświadczenie w zabezpieczaniu podłóg powłokami akrylowymi, nasza kadra specjalizuje się w dbaniu o wszystkie obiekty pragnących zmniejszyć ryzyko poślizgnięcia się do minimum.

Antares