Sprzątanie obiektów handlowych

Sprzątanie obiektów handlowych

Firma usługowa „Antares” to od samego początku jej istnienia połączenie sił specjalistów z branży utrzymania czystości. Posiadając ogromną wiedzę i rozległe doświadczenie w komercyjnym sprzątaniu, możemy zagwarantować solidną odpowiedź na każdą rynkową potrzebę.

Ramka Ramka Idź dalej

Mycie elewacji

Odpowiednio zadbane elewacje są istotnym elementem wizerunkowym każdego przedsiębiorstwa. Niezależnie od materiałów, z których wykonano elewację, jest ona narażona na wiele czynników zewnętrznych stopniowo psujących jej pierwotny wygląd. Najprostszym sposobem na przywrócenie elewacji dawnej kondycji jest wybranie odpowiedniej metody jej czyszczenia.

Od lat zajmuje się przywracaniem świetności elewacjom na terenie Warszawy i okolic. Mając odpowiednie środki, doskonale dopracowane procesy mycia oraz wyszkoloną kadrę, możemy myć niemal każdy rodzaj elewacji, jednocześnie nie uszkadzając jej. Na naszej liście są:

• szklane (mycie przeszkleń)
• metalowe
• klinkier, piaskowiec, cegła, kamień
• tynki (silikonowe, akrylowe, mineralne, szlachetne, tradycyjne itp.)
• oraz inne

Dzięki usłudze mycia elewacji na pewno budynek odzyska świeżość i atrakcyjny wyglad, co na pewno podniesienie wartość każdej nieruchomości.

Antares