Sprzątanie obiektów handlowych

Sprzątanie obiektów handlowych

Firma usługowa „Antares” to od samego początku jej istnienia połączenie sił specjalistów z branży utrzymania czystości. Posiadając ogromną wiedzę i rozległe doświadczenie w komercyjnym sprzątaniu, możemy zagwarantować solidną odpowiedź na każdą rynkową potrzebę.

Ramka Ramka Idź dalej

Krystalizacja posadzek marmurowych

Ze względu na to, iż najczęściej wybieranym materiałem wykończeniowym podług w obiektach gospodarczych jest marmur, wychodzimy do naszych klientów z ofertą profesjonalnego zadbania o tę niełatwą w konserwacji nawierzchnię.

Dzięki swojej prezencji i solidnej gramaturze marmur zyskał uznanie wśród użytkowników. Aby zachować ten nienaganny wygląd, należy przeprowadzać dosyć skomplikowany proces krystalizacji. Dzięki odpowiedniej obróbce technologicznej marmurowa podłoga jest wysoce uodporniona na uszkodzenia mechanicznie. Przed samym wprowadzeniem krystalizacji trzeba jednak usunąć stare powłoki i poprzez chemiczne zneutralizowanie dokładnie wyczyścić marmur. Następnie należy nanieść specjalistyczny preparat, który musi zostać wszorowany w podłogę. Ostatnim krokiem jest umycie podłogi wodą, co wydobędzie cząsteczki kwarcu i zwiąże je na powierzchni, tym samym zapewniając jej solidność i trwałość na długi czas.

Proces krystalizacji jest szeroko rozpowszechniony wśród naszych ekip sprzątających. Posiadamy do niego niezbędny sprzęt i materiały, które dostosowujemy w zależności od rodzaju nawierzchni poddawanej krystalizacji (można jej poddawać również beton i lastriko).

Antares