Sprzątanie obiektów handlowych

Sprzątanie obiektów handlowych

Firma usługowa „Antares” to od samego początku jej istnienia połączenie sił specjalistów z branży utrzymania czystości. Posiadając ogromną wiedzę i rozległe doświadczenie w komercyjnym sprzątaniu, możemy zagwarantować solidną odpowiedź na każdą rynkową potrzebę.

Ramka Ramka Idź dalej

Czyszczenie schodów i chodników ruchomych

Jedną z najbardziej niereprezentatywnych rzeczy, jakie można ujrzeć w obiektach handlowych są niedziałające schody ruchome. Konserwacja i właściwe czyszczenie tych urządzeń pozwala zapewnić im długie lata prawidłowego funkcjonowania. Ze względu na ich specyfikę, należy się im szczególna uwaga ekip sprzątających, które zawsze powinny dbać o ich nienaganną prezencję i funkcjonowanie.

Z tym ostatnim wiążą się istotne kwestie dla każdego obiektu handlowego – sprawne działanie schodów ruchomych to nieustanny przepływ klientów, a co za tym idzie większe zyski. Wynika z tego, że właściwa konserwacja kluczowych elementów pozwala nie tylko na zaprezentowanie się jako profesjonalne i reprezentujący wysoki poziom jakości świadczonych usług centrum handlowe, ale również na zapewnienie klientom maksymalnie wiele swobody w poruszaniu się po danym obiekcie.

Jako firma od lat mająca doświadczenie w czyszczeniu schodów i chodników ruchomych, zapewniamy najwyższą jakość usług. Świadczymy nasze usługi w wielu placówkach handlowych na terenie Warszawy i okolic, posiadając dostęp do nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu, który pozwala nam na kompleksowe zajęcie się ruchomymi schodami i chodnikami.

Antares