Sprzątanie obiektów biurowych

Sprzątanie obiektów biurowych

Firma usługowa „Antares” to od samego początku jej istnienia połączenie sił specjalistów z branży utrzymania czystości. Posiadając ogromną wiedzę i rozległe doświadczenie w komercyjnym sprzątaniu, możemy zagwarantować solidną odpowiedź na każdą rynkową potrzebę.

Ramka Ramka Idź dalej

Utrzymywanie czystości w sanitariatach

Utrzymywanie czystości w toaletach jest jedną z najbardziej wymagających czynności, głównie ze względu na ilość bakterii, które trzeba zwalczyć, by doprowadzić sanitariat do świetności, jaka będzie świadczyła o naszym poważnym podejściu do świadczonych usług. Głównymi wrogami w tym przypadku są ciężkie osady na fugach glazurniczych, bakterie w umywalkach i muszlach sanitarnych. Każdy z nich jest eliminowany za pomocą odpowiednich środków czyszczących, które nie tylko pozbędą się wymienionych zagrożeń dla zdrowia, ale również sprawia, iż same pomieszczenie zostanie znacząco odświeżone.

Doskonale wiedząc jak bardzo ważne jest dla obiektów biurowych skrupulatne podejście do opieki nad toaletami, możemy Państwu zagwarantować, iż nasz serwis sprzątający traktuje ten obszar szczególnie priorytetowo, zdając sobie sprawę, jak bardzo opinia o nim może zaważyć na wizerunku firmy.

Antares