Sprzątanie obiektów biurowych

Sprzątanie obiektów biurowych

Firma usługowa „Antares” to od samego początku jej istnienia połączenie sił specjalistów z branży utrzymania czystości. Posiadając ogromną wiedzę i rozległe doświadczenie w komercyjnym sprzątaniu, możemy zagwarantować solidną odpowiedź na każdą rynkową potrzebę.

Ramka Ramka Idź dalej

Czyszczenie schodów, poręczy, luster

Schody, poręcze i lustra, a raczej ich stan staje się wizytówką każdego obiektu biurowego. Brak zabrudzeń., plam i odcisków rąk sprawia, iż każdy odwiedzający czuje się o wiele lepiej niż w pomieszczeniach, gdzie wymienione czynniki psują wystrój wnętrza.

Bieżące sprzątanie, mycie powierzchni schodów, czyszczenie i polerowanie luster jest zadaniem, które wykonujemy z największą dbałością o detale, wiedząc jak ważne jest dla naszych klientów kwestie prezentacji swojego przedsiębiorstwa przed potencjalnymi i obecnymi klientami. Zdając sobie sprawę z ich istotności dla wizerunku firm, potrafimy o nie zadbać dokładnie tak, jakby można tego oczekiwać od najlepszych w swoim fachu.

Oferujemy kompleksową obsługę serwisu myjącego schody, ich poręcze oraz lustra i przeszklenia na terenie Warszawy i okolic.

Antares