Serwis zimowy

Serwis zimowy

Firma usługowa „Antares” to od samego początku jej istnienia połączenie sił specjalistów z branży utrzymania czystości. Posiadając ogromną wiedzę i rozległe doświadczenie w komercyjnym sprzątaniu, możemy zagwarantować solidną odpowiedź na każdą rynkową potrzebę.

Ramka Ramka Idź dalej

Utrzymanie ciągłej gotowości zimowej

Co roku „zima zaskakuje drogowców”, jednak widać w Warszawie i okolicach miejsca, w których wszystko jest odśnieżone.

Firma Antares od lat zajmuje się odśnieżaniem się różnych obszarów i obiektów, niezależnie od wysokości opadów śniegu. Śledzimy prognozy pogody i dokładnie wiemy kiedy wyjechać na drogi, by zagwarantować naszym klientom bezpieczny przejazd lub przejście. Odśnieżamy nie tylko drogi dojazdowe, podjazdy i wjazdy, ale również parkingi, chodniki, a nawet całe osiedla! Jesteśmy nieustannie czujni na wszelkie prognozy mogące skutkować gorszymi warunkami na drogach czy na parkingach. Nasze doświadczenie w tej kwestii pozwala nam na sprzątanie i czyszczenie parkingów i dróg dojazdowych niemal z wyprzedzeniem.

W przypadku trudniejszych warunków na drogach (oblodzenie) używamy w różnych proporcjach soli drogowej i piachu, by zwiększyć przyczepność pojazdów z nich korzystających. Dzięki temu jesteśmy w stanie zająć się każdym obiektem handlowym i prowadzącymi do niego drogami dojazdowymi.

W ramach serwisu zimowego, do naszych zadań również należą:
- odśnieżanie dachów
- pryzmowanie oraz wywożenie śniegu

Antares