Serwis zimowy

Serwis zimowy

Firma usługowa „Antares” to od samego początku jej istnienia połączenie sił specjalistów z branży utrzymania czystości. Posiadając ogromną wiedzę i rozległe doświadczenie w komercyjnym sprzątaniu, możemy zagwarantować solidną odpowiedź na każdą rynkową potrzebę.

Ramka Ramka Idź dalej

Pryzmowanie oraz wywożenie śniegu

Przy każdej zimie z dużą ilością opadów śniegu ważnym jest by nie rosły przy każdej ulicy i chodniku wielkie zaspy śniegu. Utrudniają one zarówno poruszanie się jak z czasem stają się zagrożeniem dla uczestników ruchu drogowego. Z związku z tym prowadzimy dla Państwa usługę, w której usuwamy z ulic niepotrzebne zwały śniegu, tak by nie utrudniały one ruchu drogowego. Nasz dzienny serwis sprzątający nie tylko jest w stanie zapewnić Państwa obiektom profesjonalne odśnieżanie dachów, ale również równie profesjonalnie pozbyć się każdej ilości śniegu, który utrudniałby komunikację na terenie Państwa obiektu.

Działając na terenie Warszawy i okolic, firma Antares umożliwia prowadzenie kompleksowych usług związanych z odśnieżaniem obiektów handlowych i obiektów biurowych, ale również osiedli i parkingów.

Antares