Serwis zimowy

Serwis zimowy

Firma usługowa „Antares” to od samego początku jej istnienia połączenie sił specjalistów z branży utrzymania czystości. Posiadając ogromną wiedzę i rozległe doświadczenie w komercyjnym sprzątaniu, możemy zagwarantować solidną odpowiedź na każdą rynkową potrzebę.

Ramka Ramka Idź dalej

Odśnieżanie parkingów

Odśnieżanie parkingów to kluczowa kwestia dla każdego obiektu handlowego w sezonie zimowym. Ograniczona ilość miejsca nie pozwala na skuteczne odśnieżanie, a nieodśnieżony parking skutkuje wolniejszym poruszaniem się, a co za tym idzie mniejszą efektywnością całego obiektu handlowego lub biurowego. Właściwie zadbany parking w czasie zimy cieszy zarówno osoby poruszające się po nim samochodem, jak i pieszych, którzy zmierzających do wnętrz danego obiektu.

Firma Antares oferuje najwyższą jakość usług związanych z odśnieżaniem parkingów na terenie Warszawy i w jej okolicach. Nasz dzienny serwis sprzątający jest w stanie zagwarantować, iż czyszczenie parkingów i sprzątanie śniegu przebiegnie w sposób szybki i bezproblemowy, a których efektem będzie parking doskonale przygotowany do przyjęcia pojazdów.

Antares