Serwis zimowy

Serwis zimowy

Firma usługowa „Antares” to od samego początku jej istnienia połączenie sił specjalistów z branży utrzymania czystości. Posiadając ogromną wiedzę i rozległe doświadczenie w komercyjnym sprzątaniu, możemy zagwarantować solidną odpowiedź na każdą rynkową potrzebę.

Ramka Ramka Idź dalej

Odśnieżanie dachów

Odśnieżanie dachów jest niezwykle ważne przy intensywnych opadach śniegu. Powszechnie znane są przypadki zawalenia się konstrukcji nośnych z powodu nieodśnieżonych dachów, stąd niezwykle ważnym jest by zagwarantować bezpieczeństwo osobom przebywającym w i na zewnątrz obiektów handlowo-biurowych.

Firma Antares oferuje usługi pozwalające zniwelować do zera wszystkie zagrożenia związane z nieodśnieżonymi dachami. Na terenie Warszawy i okolic jesteśmy w stanie zadbać o bezpieczeństwo każdego obiektu. Nie ograniczamy się również do samego odśnieżania – usuwamy niebezpieczne nawisy śnieżne oraz zajmujemy się usuwaniem sopli i udrażnianiem zamarzniętych rynien. Nasz dzienny serwis sprzątający jest w stanie zagwarantować, że odśnieżanie dachów odbędzie się bez żadnych problemów, a każde zagrożenie, które powoduje nieodśnieżony dach lub nawisy śnieżne zostaną szybko usunięte.  

Antares