Serwis zimowy

Serwis zimowy

Firma usługowa „Antares” to od samego początku jej istnienia połączenie sił specjalistów z branży utrzymania czystości. Posiadając ogromną wiedzę i rozległe doświadczenie w komercyjnym sprzątaniu, możemy zagwarantować solidną odpowiedź na każdą rynkową potrzebę.

Ramka Ramka Idź dalej

Odśnieżanie ciągów komunikacyjnych

Odśnieżanie wszelkich dróg komunikacyjnych to poważny problem stojący przed drogowcami każdej zimy. Niezależnie od ich wysiłków, są pewne miejsca, w których wyraźnie widać, iż odśnieżanie już zostało zakończone, a szlak komunikacyjny wraz z jego odnogami jest doskonale przygotowany dla pojazdów i ludzi z niego korzystających.

Odpowiednio zadbane drogi dojazdowe w ramach zimowego sprzątania zewnętrzna obiektach handlowych i obiektach biurowych oraz na osiedlach i parkingach umożliwiają bezpieczną komunikację, ale też komfort podróży i brak strachu o możliwość wypadku. Działając na terenie największego miasta Polski, Warszawy oraz w jej okolicach zyskaliśmy doświadczenie pozwalające nam na absolutną pewność w odśnieżaniu dróg komunikacyjnych. Nasz dzienny serwis sprzątający nie tylko jest w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług sprzątania, ale również świetną etykę pracy i bezproblemowe obejście.  

Antares