Pielęgnacja terenów zielonych

Pielęgnacja terenów zielonych

Firma usługowa „Antares” to od samego początku jej istnienia połączenie sił specjalistów z branży utrzymania czystości. Posiadając ogromną wiedzę i rozległe doświadczenie w komercyjnym sprzątaniu, możemy zagwarantować solidną odpowiedź na każdą rynkową potrzebę.

Ramka Ramka Idź dalej

Grabienie liści

W sezonie jesienno-zimowym bardzo ważne jest odpowiednie zadbanie o wszystkie liście, które spadną z drzew. Ich nadmierna ilość, gdy ma dostęp do studzienek kanalizacyjnych, może spowodować zator, już całkowicie pomijając ich coraz mniej estetyczny (w miarę upływu czasu) wygląd. W związku z tym, wiemy w firmie Antares, że grabienie liści to ważny proces przygotowania terenów zielonych do kolejnego sezonu. W ramach dziennego serwisu sprzątającego grabienie liści, jak również kompleksowa pielęgnacja terenów zielonych jest zawsze świadczone na najwyższym poziomie.

Mając już wiele lat doświadczenia w pielęgnacji terenów zielonych obiektów handlowych na terenie Warszawy i okolic, jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować, że poradzimy sobie z każdą górą liści. 

Antares