Czyszczenie parkingów

Czyszczenie parkingów

Firma usługowa „Antares” to od samego początku jej istnienia połączenie sił specjalistów z branży utrzymania czystości. Posiadając ogromną wiedzę i rozległe doświadczenie w komercyjnym sprzątaniu, możemy zagwarantować solidną odpowiedź na każdą rynkową potrzebę.

Ramka Ramka Idź dalej

Usuwanie zabrudzeń chemicznych

Zabrudzenia chemiczne są niezwykle niebezpieczne dla środowiska i zdrowia osób postronnych. Wycieki oleju, plamy benzyny, przypadkowo rozlane środki chemiczne mogą przyczynić się do znacznego pogorszenia się wizerunku danego obiektu. Większość z nich występuje na parkingach, nie oznacza to jednak, że ich obecność może zostać zbagatelizowana. Czyszczenie parkingów w takich wypadkach jest zwyczajną koniecznością, a dzienny serwis sprzątający Antares z chęcią podejmie się usunięcia takich zagrożeń.

Firma Antares oferuje swoje usługi na terenie Warszawy i okolic przedsiębiorstwom mającym do czynienia z zabrudzeniami chemicznymi. Użycie specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków chemicznych pozwala nie tylko pozbyć się wymienionych zabrudzeń, ale również doprowadzić zanieczyszczone miejsce na powrót do przyjemnego stanu.  

Antares