Czyszczenie parkingów

Czyszczenie parkingów

Firma usługowa „Antares” to od samego początku jej istnienia połączenie sił specjalistów z branży utrzymania czystości. Posiadając ogromną wiedzę i rozległe doświadczenie w komercyjnym sprzątaniu, możemy zagwarantować solidną odpowiedź na każdą rynkową potrzebę.

Ramka Ramka Idź dalej

Serwis oznakowań

Serwis oznakowań oferowanych przez firmę Antares, działającą na terenie Warszawy i okolic, to nic innego jak zagwarantowanie nieustannej widoczności oznakowań poziomych i pionowych na terenie obiektów handlowych i biurowych czy parkingów. Jest to szczególnie istotne w sytuacjach, gdzie na parkingach i drogach dojazdowych prowadzone są prace, które wymagają czyszczenia pobudowlanego.

Oznakowania zewnętrzne są narażone na zabrudzenia szczególności w okresie zimowym, jednakże nie można zapominać, iż w przypadku parkingów podziemnych lub krytych, sadza oraz spaliny sprawiają, iż każdy znak codziennie staje się mniej rozpoznawalny z większych odległości. Niezależnie od pory roku, dzienny serwis sprzątający firmy Antares jest w stanie zagwarantować opiekę nad oznakowaniem w i na zewnątrz sprzątanego obiektu biurowego lub handlowego.

Antares