Czyszczenie parkingów

Czyszczenie parkingów

Firma usługowa „Antares” to od samego początku jej istnienia połączenie sił specjalistów z branży utrzymania czystości. Posiadając ogromną wiedzę i rozległe doświadczenie w komercyjnym sprzątaniu, możemy zagwarantować solidną odpowiedź na każdą rynkową potrzebę.

Ramka Ramka Idź dalej

Malowanie krawężników

W dzisiejszych czasach, gdzie komunikacja drogowa musi być zorganizowana do perfekcji by nie powodować zatorów drogowych, każda przestrzeń, która pozwala na przekazanie drogowych informacji jest bardzo ważna.

W ramach swych usług związanych z czyszczeniem parkingów, firma Antares proponuje przedsiębiorcom posiadającym nieruchomości z drogami dojazdowymi oznakowanie krawężników. Jaskrawe kolory znaków od razu przekazują niezbędne informacje, a nie rozpraszają uwagi potrzebnej do kierowania pojazdami.

Taki typ oznakowań znakomicie sprawdza się w parkingach podziemnych oraz parkingach krytych. Umożliwia to uniknięcie niepotrzebnego zużycia pojazdów, co z kolei prowadzi do mniejszej częstotliwości korzystania z usługi czyszczenia parkingów.  

Antares