Czyszczenie parkingów

Czyszczenie parkingów

Firma usługowa „Antares” to od samego początku jej istnienia połączenie sił specjalistów z branży utrzymania czystości. Posiadając ogromną wiedzę i rozległe doświadczenie w komercyjnym sprzątaniu, możemy zagwarantować solidną odpowiedź na każdą rynkową potrzebę.

Ramka Ramka Idź dalej

Czyszczenie parkingów

Parkingi, jako miejsca nieustannie narażone na działanie sił atmosferycznych, jak również na zabrudzenia wynikające z samej eksploatacji, stanowią jeden z najbardziej wymagających terenów do czyszczenia. Aby właściwie zadbać o parkingi, trzeba poświęcić wiele czasu na właściwe sprecyzowanie czynności potrzebnych do osiągnięcia wysokiego poziomu porządku i czystości. Mając świadomość, że w okresie letnim parkingi są szczególnie narażone na zanieczyszczenia. Sprzątanie oferowane przez firmę Antares polega nie tylko na doskonałych usługach dziennego serwisu sprzątającego, ale również na wyspecjalizowanych czynnościach czyszczenia pobudowlanego, mycia elewacji i profesjonalnego czyszczenia parkingów.

Od lat zajmując się parkingami krytymi, podziemnymi i odkrytymi na terenie Warszawy i okolic, firma Antares jest w stanie zapewnić najwyższą jakość wykonywanych usług. Niezależnie od rodzaju nawierzchni, specyfiki danego parkingu czy ewentualnych prac budowlanych prowadzonych na jego terenie, bez problemu jest w stanie zająć się wszystkimi wymaganymi kwestiami porządkowymi.

Firma Antares proponuje kompleksową opiekę parkingów zewnętrznych, krytych i podziemnych. Dzienny serwis sprzątający jest w stanie usunąć wszystkie zabrudzenia, od lekkich (takich jak niedopałki papierosów, liście, piach, zużyte gumy do żucia, lekkie śmieci) po ciężkie (poremontowe zabrudzenia, powalone drzewa, złamane gałęzie).  

Antares