Czyszczenie parkingów

Czyszczenie parkingów

Firma usługowa „Antares” to od samego początku jej istnienia połączenie sił specjalistów z branży utrzymania czystości. Posiadając ogromną wiedzę i rozległe doświadczenie w komercyjnym sprzątaniu, możemy zagwarantować solidną odpowiedź na każdą rynkową potrzebę.

Ramka Ramka Idź dalej

Czyszczenie nawierzchni asfaltowych i krawężników

W dzisiejszych czasach każdy obiekt biurowy lub handlowy otoczony jest przez drogi, parkingi i chodniki. Jakość i stan utrzymania tych bezpośrednio wpływa na wizerunek przedsiębiorstw, które z nich korzystają. Codzienna eksploatacja, zwłaszcza w dużych miastach takich jak Warszawa, prowadzi do szybkiego nawarstwiania się zabrudzeń. Plamy oleju, zaschnięte gumy do żucia czy rozlane płyny nie dość, że szpecą okolicę, to mogą stanowić poważne zagrożenie dla użytkowników dróg i chodników. W przypadku robót drogowych lub innych czynności prowadzonych na zewnątrz obiektów biurowych, firma Antares z przyjemnością jest w stanie zaproponować nie tylko sprzątanie pobudowlane, ale również mycie elewacji i pielęgnację pobliskich terenów zielonychl.

Sprzątanie nawierzchni asfaltowych i krawężników, jak również chodników to zadanie, gdzie dobór środków czyszczących jest kluczową kwestią. Ich skuteczność musi iść w parze ze spełnianiem wymogów ekologicznych, a co ważniejsze – konieczna jest gwarancja, by środki chemiczne stosowane przy użyciu specjalistycznego sprzętu były stosowane z wyjątkową dbałością o pobliskie środowisko.

Antares to sprawdzony solidny wykonawca wszystkich wymienionych wyżej czynności, posiadający pełne zaplecze sprzętowe i chemiczne i dysponujący wykwalifikowanym zespołem. Pozwala to utrzymać niezwykle wysoką jakość usług w kwestii utrzymania czystości na parkingach, drogach i chodnikach. Doświadczenie zdobyte na terenie Warszawy i w okolicach pozwala nam zająć się każdym obiektem wymagającym skrupulatnego zadbania o powierzchnie dojazdowe.

Antares