Antares - Firma usługowa

Rzetelna firma

Firma usługowa „Antares” to od samego początku jej istnienia połączenie sił specjalistów z branży utrzymania czystości. Posiadając ogromną wiedzę i rozległe doświadczenie w komercyjnym sprzątaniu, możemy zagwarantować solidną odpowiedź na każdą rynkową potrzebę.

Ramka Idź dalej

Nasza wykwalifikowana i profesjonalna kadra umożliwia nam zajmowanie się praktycznie wszystkimi rodzajami przestrzeni,

od biur i osiedli mieszkaniowych, przez centra handlowe, aż po obszary przemysłowe. Nasi klienci chwalą sobie przede wszystkim jakość usług, jakie możemy im zagwarantować, jak również to, że jesteśmy elastyczni pod względem przyjmowania zleceń i możemy spokojnie prowadzić operacje praktycznie w całej Polsce.

Nasze zaplecze techniczne i kadrowe należy do najlepiej zorganizowanych. Nieustannie szkolimy nasz personel w zakresie zasad i metod utrzymywania czystości. Z wyprzedzeniem przygotowujemy harmonogramy prac dla ekip sprzątających, mając na uwadze aktualne potrzeby i możliwości kadrowo-techniczne klienta. Bierzemy pod lupę również jego zaplecze chemiczne i adaptujemy nasze działania do postawionych przed nami wyzwań. Pomagają nam w tym dobre relacje utrzymywane z największymi producentami i dystrybutorami materiałów eksploatacyjnych. Pozwala to nie tylko na zaoferowanie Państwu najlepszych środków i najlepszej obsługi, ale również dostęp do materiałów i narzędzi najwyższej jakości.

Jednym z naszych największych atutów jest znakomita wiedza zdobyta dzięki cennym doświadczeniom naszego wykwalifikowanego personelu. Dzięki jego zaangażowaniu w pracę i wysokiemu profesjonalizmowi możemy wykonać każde zadanie. Każdemu zainteresowanemu współpracą możemy zagwarantować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług oraz atrakcyjne ceny, jednak naszą największą zaletą jest elastyczność.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami oraz do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w zakładce „Usługi”.

sprawdź ofertę

Zadzwoń

603 339 354