serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_28 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_29 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_30 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_31 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_32 serwis dzienny baner serwis zimowy baner sprzątanie toalet baner sprzątanie wind baner

Odśnieżanie parkingów

Odśnieżanie parkingów to kluczowa kwestia dla każdego obiektu handlowego w sezonie zimowym. Ograniczona ilość miejsca nie pozwala na skuteczne odśnieżanie, a nieodśnieżony parking skutkuje wolniejszym poruszaniem się, a co za tym idzie mniejszą efektywnością całego obiektu handlowego lub biurowego. Właściwie zadbany parking w czasie zimy cieszy zarówno osoby poruszające się po nim samochodem, jak i pieszych, którzy zmierzających do wnętrz danego obiektu.

Firma Antares oferuje najwyższą jakość usług związanych z odśnieżaniem parkingów na terenie Warszawy i w jej okolicach. Nasz dzienny serwis sprzątający jest w stanie zagwarantować, iż czyszczenie parkingów i sprzątanie śniegu przebiegnie w sposób szybki i bezproblemowy, a których efektem będzie parking doskonale przygotowany do przyjęcia pojazdów.

Aktualności

  • Nowa strona ANTARES-FU.PL

    Witamy wszystkich na naszej stronie internetowej firmy Antares!

    - czytaj więcej -
  • Zapoznaj się z naszą ofertą
    Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą usługową firmy ANTARES, którą realizujemy
    - czytaj więcej -

Kontakt

ANTARES - FIRMA USŁUGOWA
ul. Piotra Skargi 11/91
03-514 Warszawa
tel. 603 339 354
e-mail: biuro@antares-fu.pl