serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_28 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_29 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_30 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_31 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_32 serwis dzienny baner serwis zimowy baner sprzątanie toalet baner sprzątanie wind baner

Odśnieżanie parkingów

Drożność parkingów jest szczególnie ważna w okresie zimowym. Dlatego odśnieżanie parkingów jest dla nas priorytetem niezależnie od wielkości obiektów, przy których się znajdują. Dotyczy to głównie sprzątania przy obiektach handlowych oraz obiektach biurowych.

Nasze usługi pozwalają w pełni odśnieżyć parkingi w jak najkrótszym czasie. Jesteśmy w stanie w profesjonalny sposób, bezpiecznie usuwać pokłady zalegającego śniegu sprzed Państwa obiektów mieszkalnych, obiektów biurowych oraz obiektów handlowych. Kompletna usługa gwarantuje także zabezpieczenie oblodzonych oraz śliskich powierzchni asfaltowych substancjami zapobiegającymi zamrażaniu.

Firma ANTARES gwarantuje najwyższą jakość swoich usług, która przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników jak i Państwa klientów.

Zapraszamy! Antares, Warszawa i okolice

Aktualności

  • Nowa strona ANTARES-FU.PL

    Witamy wszystkich na naszej stronie internetowej firmy Antares!

    - czytaj więcej -
  • Zapoznaj się z naszą ofertą
    Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą usługową firmy ANTARES, którą realizujemy
    - czytaj więcej -

Kontakt

ANTARES - FIRMA USŁUGOWA
ul. Piotra Skargi 11/91
03-514 Warszawa
tel. 603 339 354
e-mail: biuro@antares-fu.pl