serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_28 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_29 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_30 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_31 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_32 serwis dzienny baner serwis zimowy baner sprzątanie toalet baner sprzątanie wind baner

Odśnieżanie dachów

Odśnieżanie dachów jest niezwykle ważne przy intensywnych opadach śniegu. Powszechnie znane są przypadki zawalenia się konstrukcji nośnych z powodu nieodśnieżonych dachów, stąd niezwykle ważnym jest by zagwarantować bezpieczeństwo osobom przebywającym w i na zewnątrz obiektów handlowo-biurowych.

Firma Antares oferuje usługi pozwalające zniwelować do zera wszystkie zagrożenia związane z nieodśnieżonymi dachami. Na terenie Warszawy i okolic jesteśmy w stanie zadbać o bezpieczeństwo każdego obiektu. Nie ograniczamy się również do samego odśnieżania – usuwamy niebezpieczne nawisy śnieżne oraz zajmujemy się usuwaniem sopli i udrażnianiem zamarzniętych rynien. Nasz dzienny serwis sprzątający jest w stanie zagwarantować, że odśnieżanie dachów odbędzie się bez żadnych problemów, a każde zagrożenie, które powoduje nieodśnieżony dach lub nawisy śnieżne zostaną szybko usunięte.  

Aktualności

  • Nowa strona ANTARES-FU.PL

    Witamy wszystkich na naszej stronie internetowej firmy Antares!

    - czytaj więcej -
  • Zapoznaj się z naszą ofertą
    Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą usługową firmy ANTARES, którą realizujemy
    - czytaj więcej -

Kontakt

ANTARES - FIRMA USŁUGOWA
ul. Piotra Skargi 11/91
03-514 Warszawa
tel. 603 339 354
e-mail: biuro@antares-fu.pl