serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_28 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_29 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_30 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_31 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_32 serwis dzienny baner serwis zimowy baner sprzątanie toalet baner sprzątanie wind baner

Strzyżenie i pielęgnacja trawników


Nasze usługi to nie tylko sektor specjalistycznego sprzątania i czyszczenia. Zakres naszych obowiązków to także dbałość o Państwa tereny zielone, w tym trawniki które muszą być zawsze w świetnej formie.
Pielęgnacja terenów zielonych a w tym regularne strzyżenie w sezonie wiosenno - zimowym służy nie tylko do uzyskania dobrego wyglądu państwa "zielonych dywanów", lecz także wpływa pozytywnie na źdźbła traw. Dzięki strzyżeniu stają się one mocniejsze. Odpowiednie dobranie nawozów co do gatunku pozwala nam zagwarantować piękny i soczysty kolor państwa terenów zielonych.
Dbamy o zieleń niezależnie od tego czy zdobi ona obiekty handlowe czy też obiekty biurowe, posesje prywatne czy całe osiedla w obrębie Warszawy i okolic.
Dzięki stałej współpracy z zaprzyjaźnionymi ogrodnikami, dysponujemy wiedzą jak i doświadczeniem w zakresie wszystkich prac ogrodniczych.

Aktualności

  • Nowa strona ANTARES-FU.PL

    Witamy wszystkich na naszej stronie internetowej firmy Antares!

    - czytaj więcej -
  • Zapoznaj się z naszą ofertą
    Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą usługową firmy ANTARES, którą realizujemy
    - czytaj więcej -

Kontakt

ANTARES - FIRMA USŁUGOWA
ul. Piotra Skargi 11/91
03-514 Warszawa
tel. 603 339 354
e-mail: biuro@antares-fu.pl