serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_28 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_29 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_30 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_31 serwis_sprzatający_dzienny_warszawa_32 serwis dzienny baner serwis zimowy baner sprzątanie toalet baner sprzątanie wind baner

Strzyżenie i pielęgnacja trawników

Strzyżenie i pielęgnacja trawników to zadania, od których bardzo często zależy wspaniały wygląd przedsiębiorstwa. Nic nie sprawia lepszego wrażenia jak gęsty, zielony trawnik bez chwastów przycięty na całej powierzchni do jednej wysokości. Daje to poczucie solidności i precyzji – właśnie je pragniemy Państwu zaproponować w ramach naszego dziennego serwisu sprzątającego na terenie Warszawy i okolic, ale również gwarancję, że bardzo poważnie podchodzimy do pielęgnacji terenów zielonych.

Zapewniamy nie tylko regularne strzyżenie, ale również pełną, kompleksową pielęgnację terenów zielonych wchodzących w skład działań serwisu sprzątającego dziennego zajmującego się sprzątaniem Państwa obiektu handlowego lub biurowego. Dzięki stałej współpracy z zaprzyjaźnionymi ogrodnikami jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu dokładnie taki rodzaj usług, jakie Państwo potrzebują.

Aktualności

  • Nowa strona ANTARES-FU.PL

    Witamy wszystkich na naszej stronie internetowej firmy Antares!

    - czytaj więcej -
  • Zapoznaj się z naszą ofertą
    Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą usługową firmy ANTARES, którą realizujemy
    - czytaj więcej -

Kontakt

ANTARES - FIRMA USŁUGOWA
ul. Piotra Skargi 11/91
03-514 Warszawa
tel. 603 339 354
e-mail: biuro@antares-fu.pl